назад

Чоловікові допомогли довести батьківство щодо двох синів

Адвокат Олександр Гіппіус, призначений в Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, допоміг клієнту довести батьківство. В результаті роботи адвоката до актових записів про народження дітей внесли відомості про батька, а відтак видали нові свідоцтва про народження.

Як пояснив чоловік, з матір’ю двох своїх синів він проживав без реєстрації шлюбу. Жінка самостійно зареєструвала народження дітей, не вказавши при цьому відомостей про нього як про батька. Спільне життя цивільного подружжя не склалося. Горе-мати пішла з родини та залишила дітей із біологічним батьком. Оскільки батько не був належним чином записаний у свідоцтвах про народження дітей, їх могли забрати соціальні служби. Це й спонукало чоловіка звернутися до Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Допомагати чоловікові в місцевому центрі доручили адвокату Олександрові Гіппіусу, який підготував позов до суду про визнання батьківства.

«Ми з позивачем зібрали усі відомості, які б були підставою в суді для визнання батьківства та засвідчували походження дітей. Крім того, вірогідність біологічного батьківства клієнта відносно обох синів згідно з результатом аналізу ДНК складала не менше 99,99 %. Позаяк відповідачка не виявила бажання брати участі у судових засіданнях, розгляд справи проводився на підставі наданих нами доказів», – зазначив Олександр Гіппіус.

Дослідивши матеріали справи №686/10493/20, 27 серпня 2020 року Хмельницький міськрайонний суд позов задовольнив. Відповідно до рішення суду, яке набрало законної сили, позивач визнаний батьком дітей.