назад

Домашньому тирану видали обмежувальний припис на Луганщині

Дедалі більше жінок, не бажаючи миритися з проявами домашнього насильства, звертаються до системи безоплатної правової допомоги. Пані Ольга (ім’я змінено) з чоловіком розлучилася, та він продовжував вчиняти щодо неї та їх сина фізичне й психологічне насильство.

За допомогою жінка звернулася до  Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Пані Ольга зазначила:

Чоловік не раз висловлювався на мою адресу грубою нецензурною лайкою, ображав та погрожував; декілька разів пошкодив вхідні двері квартири, де ми із сином проживаємо, та все це відбувалося на його очах. Після цього ми звернулися за допомогою до психолога для моєї дитини. Після даної ситуації щодо колишнього чоловіка, працівниками поліції було видано терміновий заборонний припис  стосовно кривдника терміном на 10 діб, але попри це, він постійно приходив до нашої квартири, стукав у двері та висловлював погрози у мій бік…

Сєвєродонецький МЦ призначив жінці адвоката Ігоря Хорольського, який подав позов до суду на чоловіка з вимогою видати обмежувальний припис на 6 місяців, під час якого чоловік не матиме права наближатися до пані Ольги на відстань меншу ніж 100 метрів та спілкуватися із нею та дитиною через інших осіб.

Завдяки кваліфікованій роботі адвоката, суд задовольнив заяву жінки про видачу обмежувального припису колишньому чоловіку, а також взяти кривдника на профілактичний облік у Сєвєродонецькому відділі поліції ГУНП в Луганській області.

З рішенням суду можна ознайомитись за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/91156803