назад

Фахівець бюро допоміг сиротам оформити право власності на майно померлих родичів

Неповнолітні брати Валентин та Роман після смерті своїх матері, рідних діда та баби, залишилися сиротами. Вихованням неповнолітніх дітей зайнялася їх рідна тітка.

З метою оформлення спадкового майна, яке залишилося після смерті рідних, законний представник неповнолітніх звернулася до суду із заявою про прийняття спадкового майна. Однак судом позов залишено без задоволення, оскільки, а ні мати, а ні дідо чи баба, за своє життя так і не оформили право власності на садибу, в якій проживали.

Після звернення 26.10.2020 року законного представника неповнолітніх братів до Воловецького бюро правової допомоги було видано накази №№139 та 140 від 29.10.2020року про призначення представником неповнолітніх братів працівника відділу, та видано довіреності на представницво їхніх інтересів у суді. Працівник бюро було підготував та подав 13.11.2020 року до районного суду позовну заяву про визнання права власності на майно за набувальною давністю, оскільки позивачі хоч і є неповнолітніми, але вже більше десяти років проживали в будинку, який вважали своїм.

Суд, розглянувши подані матеріали, заслухавши сторони, дійшов до висновку що позов підлягає задоволенню, про що ухвалив відповідне рішення. Після набранні чинності рішенням суду неповнолітні брати Валентин та Роман, через свого законного представника, зможуть оформити права власності на майно.

Реєстраційний номер звернення №№256/523/19 та справи 257/251/19.