назад

Фахівець відділу представництва Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД допомогла захисти права дитини з інвалідністю

29 січня 2018 року до Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася клієнтка за захистом прав її дитини з метою стягнення додаткових витрат на утримання дитини з інвалідністю, яка має ДЦП та епілепсію. Батько дитини не бере участі в її вихованні  та матеріально не допомагає.

2 лютого 2018 року Четвертий київський місцевий центр з надання БВПД видав наказ про уповноваження працівника відділу представництва на надання БВПД № 04-0000080, яким на дану цивільну справу для складання процесуального документа та здійснення захисту інтересів клієнта в суді призначив головного спеціаліста відділу представництва Катерину Негоду.

13 березня 2018 року Деснянським районним судом міста Києва було винесено рішення суду про задоволення позовних вимог в повному обсязі щодо стягнення додаткових витрат на утримання дитини з інвалідністю та зобов’язано Відповідача щомісячно сплачувати додаткові витрати на  її утримання у розмірі 4700 гривень.

Отже, завдяки роботі головного спеціаліста Четвертого центру Катерини Негоди права малолітньої дитини з інвалідністю були захищені та зобов’язано батька дитини виконувати свій обов’язок по  її утриманню згідно норм Сімейного кодексу України.