назад

Фахівець відділу представництва Першого київського місцевого центру з надання БВПД Оксана Парсеньєва відстояла права неповнолітніх

19 грудня 2017 року до Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Н. з питанням стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей 2003 та 2004 років народження. Вона зазначила, що її чоловік уже два роки не проживає з родиною, не бере участі у вихованні дітей та не допомагає матеріально.

22 грудня 2017 року Перший київський місцевий центр з надання БВПД видав наказ про уповноваження працівника відділу представництва №1321-8148-п Оксані Парсентьєвійна надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянці Н.

Начальник відділу представництва Центру, провівши першу зустріч з клієнтом, зібрала і вивчила всі необхідні документи, на основі яких підготувала заяву до суду.

11 січня 2018 року громадянка Н. подала до Деснянського районного суду міста Києва заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей.

16 січня 2018 року Деснянським районним судом міста Києва видано судовий наказ, відповідно до якого стягувати з громадянина Н. аліменти на користь клієнтки Центру для утримання двох неповнолітніх дітей у розмірі 1/3 частки з усіх видів його заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, починаючи з дня подачі заяви до суду і до досягнення дітьми повноліття.

На сьогоднішній день судовий наказ знаходиться на примусовому виконанні в Деснянському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва.