назад

Фахівці системи БПД Житомирщини допомогли військовослужбовцю отримати індексацію грошового забезпечення

До Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся Денис Гринчак (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, – прим. Автора).

Чоловік розповів, що перебував на військовій службі у лавах Збройних Сил України та у період служби з січня 2016 року по грудень 2017 року йому не виплачувалась індексація грошового забезпечення хоча відповідно до законодавства України вона повинна була виплачуватись у повному обсязі.

Чоловік написав звернення до місцевого центру про надання йому безоплатної вторинної правової допомоги. Згодом був виданий наказ про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Фахівець Бердичівського місцевого центру з надання БВПД Андрія Науменка склав адміністративний позову до суду та направив його до суду.

Внаслідок якісного написання адміністративного позову працівником Бердичівського місцевого центру з надання БВПД, позовні вимоги Дениса Гринчака були задоволені повністю та дії військової частини були визнані протиправними. Суд зобов`язати військову частину нарахувати та виплатити Денису Гринчаку індексацію грошового забезпечення за період з 01 січня 2016 року по 07 грудня 2017 року.

 

Довідково: Відповідно до ч. ч. 2, 3 ст. 9 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” до складу грошового забезпечення входять посадовий оклад, оклад за військовим званням; щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця.

Грошове забезпечення підлягає індексації відповідно до закону.

З повним текстом  рішення можна ознайомитись за посиланням:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/90339210