назад

Хто має право на безоплатну правову допомогу

10 років тому, 2 червня 2011 року, був ухвалений Закон України “Про безоплатну правову допомогу”, яким покладений початок однієї з найпрогресивніших систем правового захисту всіх без винятку громадян.

На сьогодні ми маємо одну з найрозвиненіших систем безоплатної правової допомоги в Європі, яка гарантує українцям доступ до права та правосуддя.

Як допомагають фахівці системи БПД Житомирщини вирішувати правові проблеми громадян? Хто може скористуватися правом на безоплатну вторинну допомогу? Як вплинули карантинні обмеження на доступність клієнтів до правової допомоги? Чи сприяло це виникненню нових ініціатив та онлайн-сервісів юридичної системи? Про це в ефірі UА: Українське радіо «Житомирська хвиля» говорили гості студії: директор Житомирського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль та начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру із надання БВПД у Житомирській області Дар’я Гончарова. Пропустили прямий ефір? Відео можете подивитись за посиланням