назад

Поділ земельної ділянки (Відео)

Підставою для поділу земельної ділянки є засвідчена нотаріально заява власника земельної ділянки та розроблена землевпорядною організацією технічна документація на поділ земельної ділянки. Зразок такої заяви є у кожного нотаріуса.

Для розробки документації із землеустрою про поділ земельної ділянки необхідно звернутись в землевпорядну організацію, яка має у своєму штаті сертифікованих інженерів-землевпорядників, та укласти відповідний договір на розробку землевпорядної документації ( документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки).

Крім нотаріально заяви на поділ земельної ділянки, землевпорядній організації також потрібно надати наступну документацію:

– засвідчену нотаріально копію правовстановлюючого документу на земельну ділянку (це може бути- державний акт на землю, договір купівлі продажу, дарування міни, тощо);

– копії ідентифікаційних даних власника ( паспорт ідентифікаційний номер).

Якщо власників земельної ділянки декілька ( спільна часткова власність між співвласниками), то в такому випадку укладається нотаріальний договір на поділ земельної ділянки між співвласниками.

Цікава ця тема? Деталі дивіться у відео за посиланням .