назад

Постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення скасовано

До Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся клієнт з метою оскарження постанови  про притягнення його до адміністративної відповідальності. Суть справи полягала в тому, що в оскаржуваній постанові вказано, що 27 лютого 2020 року громадянин Д. перебував у п’яному вигляді по вул. Вокзальна, 8 у м. Ніжин Чернігівської області. Варто зазначити, що клієнт проживає у м. Коломия, Івано-Франківської області та внаслідок значних проблем зі здоров’ям перебуває під постійним наглядом своїх родичів та не покидав межі рідного міста протягом останніх 2 років. Представництво інтересів клієнта у суді та підготовка позовної заяви здійснювалися заступником начальника відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Боб’яком Максимом Юрійовичем. Під час слухання справи працівником центру БВПД на основі зібраних доказів вдалося довести, що громадянин Д. у момент вчинення згаданого у оскаржуваній постанові правопорушення перебував у м. Коломия, що доводить його невинуватість та призводить до відсутності події та складу адміністративного правопорушення. Коломийським міськрайонним судом Івано-Франківської області винесено рішення на користь клієнта системи БВПД, яким визнано протиправною та скасовано постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 178 КУпАП.

 

Хронологія подій та розгляду справи:

  1. У травні 2020 р. до Коломийського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Д. щодо підготовки процесуальних документів та представництва інтересів в суді у справі про адміністративне правопорушення.
  2. Предмет позову – оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення за вчинення правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 178 КУпАП.
  3. Суд, аналізуючи доводи позивача про підстави для задоволення позову, дійшов висновку, що позов підставний.
  4. 02 вересня 2020 року Коломийським міськрайонним судом Івано-Франківської області було винесено рішення, яким позов задоволено і визнано протиправною та скасовано постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення.