назад

Скасування постанови про накладення стягнення на засуджену особу

До Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД звернувся засуджений Леонід, відносно якого винесено постанову про накладення дисциплінарного стягнення у вигляді догани. Не погоджуючись з останньою, він мав намір її оскаржити.

Для клієнта дане стягнення може мати негативні наслідки щодо вирішення в подальшому питання про звільнення від відбуття покарання або його пом’якшення.

 

Адвокат Сергій Токовенко обрав активну позицію захисту, в результаті чого суд пристав на докази позивача і задовольнив позовну заяву про скасусування постанови про накладення стягнення з наступних підстав.

 

“З постанови вбачається, що вона оголошена засудженому за добу до її винесення, відомості викладені в постанові не відповідають об`єктивним обставинам справи, а також присутня невідповідність прізвища засудженого, що вказане в його паспорті, – прізвищу особи, на яку ніби-то накладено дисциплінарне стягнення”, – зазначив адвокат.

За даних обставин суд дійшов висновку, що при здійсненні дисциплінарного провадження відповідальними особами установи виконання покарань особа, що допустила дисциплінарне стягнення не була достеменно встановлена, що призвело до притягнення до дисциплінарної відповідальності неіснуюючої особи, дане дисциплінарне стягнення накладено з суттєвими порушеннями, що, відповідно, тягне за собою скасування такого дисциплінарного стягнення.

 

Дана справа у Єдиному дежавному реєстрі судових рішень міститься за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/99403643