назад

Учасник бойових дій зміг отримати компенсацію за невикористану відпустку завдяки правовій допомозі у Львові

Учасник бойових дій звернувся до Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для захисту його інтересів в суді.

За словами клієнта, при звільненні йому не було виплачено компенсацію за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій за період з 2018 по 2019 роки виходячи з грошового забезпечення станом на день звільнення з військової служби. Зазначені обставини підтверджувалися наданими документами.

Відтак, чоловік просив визнати протиправною бездіяльність військової частини та зобов’язати військову частину виплатити грошову компенсацію за невикористані дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій за період 2018 по 2019 рік, виходячи з грошового забезпечення станом на день звільнення з військової служби.

Ігор Гіщинський, фахівець Львівського місцевого центру з надання БВПД, зустрівся з клієнтом, проаналізувавши матеріали справи, проконсультував про необхідність отримання відповіді від військової частини та надав перелік документів необхідних для складання позовної заяви. Після отримання зібраних заявником документів, вибудував правову позицію та склав вмотивовану позовну заяву.

17 лютого 2020 року суд ухвалив рішення, яким задовольнив позовні вимоги у повному обсязі: визнав протиправною бездіяльність Військової частини щодо зазначених виплат та зобов`язав нарахувати й виплатити грошову компенсацію за невикористану додаткову відпустку за період з 2018 по 2019 рік, виходячи з грошового забезпечення станом на день звільнення з військової служби учасника бойових дій.

У період від жовтня 2019 року по березень 2020 року Ігорем Гіщинським направлено до суду 26 аналогічних справ.  У всіх зазначених справах суд задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.