назад

Успішна робота адвоката – виправдувальний вирок для клієнта

Адвокат Лопух Зіновій Ярославович здійснював захист особи, обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч.3  КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі від 3 до 6 років.

Адвокат зазначив, що відповідно до ст. 62 Конституції України: Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину та не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Адвокат довів суду, що обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях, а тому просив суд виправдати свого підзахисного в зв’язку з недоведеністю вчинення кримінального правопорушення.

Суд ухвалив визнати невинуватим особу  у пред’явленому обвинуваченні, а саме у вчиненні злочину, передбаченому ч.3 ст.185 КК України та скасував щодо нього обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинуваченого звільнено з під варти в залі судового засідання.

справа №345/3432/19, провадження №1-кп/345/90/2020