назад

Доручення № 016-00005072 від 16.04.2014 року

Адвокат Сватенко Іван Олександрович надавав правову допомогу громадянину М.

Кримінальне провадження № 1-кп/554/29/15

Згідно обвинувального акту громадянин М. обвинувачувався у вчиненні злочинів, відповідальність за які передбачена ч.3 ст. 355, ч.3 ст.28, ч.1 ст. 357, ч.3 ст. 28, ст. 356, ч. 5 ст. 186, ст. 182 КК України, а саме в тому, що 02.08.2013 року громадянин Д.. разом з особами стосовно яких провадження виділене в окреме провадження, діючи умисно, за попередньою змовою між собою, із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, яке виразилось у відштовхуванні потерпілого від його автомобілю та його утриманні, всупереч установленому законом порядку та волі громадянин Г., прибув на вул. Садову в м. Полтава, де перебував потерпілий на автомобілі.

З метою вилучення автомобіля у потерпілого для подальшої передачі, особа стосовно, якої справа виділена в окреме провадження, надала вказівку громадянину Г. розташуватись біля передніх дверей автомобіля потерпілого та не дати останньому потрапити в салон автомобіля. Обвинувачений Д. зайняв зазначене особою стосовно, якої справа виділена в окреме провадження, місце та не підпускав потерпілого до автомобіля, в той час, як М. намагався відчинити салон автомобіля. Не зважаючи на перепони, потерпілий потрапив до салону власного автомобіля та залишив місце події.

Крім того, М. обвинувачувався в тому, що на початку липня 2013 року скориставшись дружніми стосунками із потерпілою, незаконно зібрав конфіденційну інформацію про приватне життя потерпілої, а саме щодо стану її здоров’я,без згоди останньої, після чого зберігав дану інформацію в своєму мобільному телефоні у вигляді фотознімків та в роздрукованому вигляді, після чого поширив дану інформацію серед родичів, друзів та колег по роботі потерпілої, надіславши поштою на їх адреси інформацію щодо стану здоров’я потерпілої без згоди останньої.

Завдяки правильно обраній правовій позиції адвоката, яка була узгоджена зі своїм підзахисним громадянина М. було виправдано за ч. 3 ст. 355, ч. 3 ст. 28, ч.1 ст. 357, ч. 3 ст. 28, ст. 356, ч. 5 ст. 186 КК України ОСОБА_3 виправдати у зв’язку з недоведеністю, що в його діях є склад кримінального правопорушення, а за ч. 1 ст. 182 КК України було визнано винним та призначено йому покарання у виді обмеження волі на строк 3 (три) роки.