назад

До Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомогив квітні 2016 року звернулася гр. Петренко, яка повідомила, що в 2013 та 2014 роках уклала депозитні договори з кредитною спілкою, по закінченню дії договорів грошові внески та нараховані відсотки їй так і не були повернуті.

Працівниками Центру було проаналізовано звернення та видано адвокату Сімоненку Сергію Валерійовичу доручення від 14.04.2016 за №55 для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адвокат, після проведення декількох юридичних консультацій та детального ознайомлення із всіма матеріалами справи, з урахуванням положень Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про кредитні спілки» та Цивільного кодексу України склав та подав до суду позовну заяву.

Завдяки кваліфікованій роботі адвоката системи безоплатної правової допомоги рішенням Київського районного суду м. Полтави від 17.05.2016 року цивільний позов клієнта було задоволено та стягнуто з відповідача кошти на загальну суму 50814 грн.