назад

Як обміняти тимчасове посвідчення водія на постійне

Я отримала водійські права 2 роки тому. Що потрібно для обміну посвідчення водія, виданого вперше терміном дії 2 роки на постійне?  

На запитання клієнтки відповіла Тетяна Диба – заступник начальника Кегичівського бюро Первомайського місцевого центру з надання БВПД.

Обмін першого посвідчення водія можливий виключно після закінчення строку його дії, а не раніше.Обмін такого посвідчення здійснюється так само, як і обмін старого посвідчення водія в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС, надавши адміністратору такий пакет документів:

  1. Паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи) або: тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання; посвідка на тимчасове проживання; посвідчення біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту; посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.
  2. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
  3. Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о).
  4. Наявне посвідчення водія.
  5. Платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.

Ціни на нове водійське посвідчення за умови самостійного проходження необхідної процедури відрізняються. Для уточнення актуальних цін на послуги та алгоритмів їх отримання можна звернутись за телефоном (044) 290-19-88 або написати на сторінку Головного сервісного центру МВС.