назад

Юристка допомогла особі з інвалідністю стягнути матеріальну шкоду, пов’язану з каліцтвом

До Іваничівського бюро правової допомоги Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД звернувся пан Анатолій, який має І групи інвалідності у справі про стягнення майнової шкоди, пов`язаної з каліцтвом.

Чоловік розповів, що отримав важкі тілесні ушкодження, які потягли за собою стійку втрату працездатності внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.  З часом йому встановили І групу інвалідності довічно. Він потребує постійного стороннього догляду, несе витрати на лікування та підтримання життєдіяльності. Винуватець цієї ДТП в добровільному  порядку відмовляється надавати будь-яку матеріальну допомогу.

Відповідно до законодавства, клієнт мав  право на  безоплатну вторинну правову допомогу. Вивчивши всі матеріали справи, юристка Іваничівського бюро правової допомоги Надія Адамович підготувала позовну заяву про стягнення матеріальної шкоди, завданої каліцтвом, яку подала до Іваничівського районного суду Волинської області. Для позову було зібрано всі чеки на придбання медикаментів та документи на проведення операцій. Також встановлено, що є висновок експерта про причинно-наслідковий зв’язок між ушкодженнями, спричиненими ДТП, та подальшим лікуванням.

За результатами розгляду справи, суд вирішив позовні вимоги клієнта задовольнити повністю.

Рішення суду  – за посиланням.