назад

З нагоди відзначення Дня юриста директорка Регіонального центру Світлана Клішина в ефірі телеканалу “Перший міський”

Щороку 8 жовтня в Україні відзначається День юриста – професійне свято всіх правників нашої держави. Це по праву одна із важливих професій для будь-якої демократичної держави, адже саме на юристів покладено завдання захисту законних прав та інтересів громадян.

З цієї нагоди директорка Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина в ефірі телеканалу «Перший міський» привітала колег з професійним святом, розповіла про роль юриста в державі та про систему безоплатної правової допомоги.

Система безоплатної правової допомоги успішно функціонує вже 10 років. Ми перша сервісна державна установа,яка є максимально близькою до людей, адже абсолютно кожен громадянин може безоплатно отримати кваліфіковану допомогу з усіх правових питань. На сьогоднішній день, в Одеському регіоні працює біля 200 адвокатів, та понад 100 штатних юристів. Ми відкриті як для людей, яким необхідна правова допомога, так і для молодих спеціалістів, які бажають стати справжніми професіоналами у сфері юриспруденції. Всім відомо, що юрист завжди знаходиться в зоні порушення прав та конфлікту. Це потребує від нього особливих професійних якостей та навиків, які здобуваються шляхом постійного розвитку. Саме тому професія юриста – це завжди рух вперед», – зазначила Світлана Клішина.