назад

За допомогою адвоката від держави учасника бойових дій звільнили від адміністративної відповідальності

Військовослужбовця, учасника бойових дій звинувачували у вчиненні адміністративного правопорушення, а саме: самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем строкової служби, а також нез’явлення вчасно без поважних причин на службу в умовах особливого періоду.
Військовослужбовець з цим не погоджувався, він дійсно був відсутній у військовій частині, але через те, що в цей період часу звертався за медичною допомогою та очікував результатів тесту на СОVІD-19, про що є відповідні записи в медичній документації, однак на амбулаторному лікуванні не перебував.
За вищевказаних причин військовослужбовець звернувся за допомогою до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД для захисту своїх прав у провадженні про притягнення його до адміністративної відповідальності.
Центром встановлено належність особи до категорії суб’єктів, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу та призначено адвоката Чередніченка Юрія Миколайовича.
Адвокатом обрано активну позицію захисту, зібрано вичерпну доказову базу, у результаті чого суд визнав вчинене клієнтом діяння малозначним та звільнив останнього від адміністративної відповідальності.
Права клієнта захищені!