назад

За допомогою адвокатки системи БПД суд відмовив АТ КБ «ПриватБанк» у стягненні заборгованості за кредитним договором

До Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин К, який бажав відстояти права щодо своїх зобов’язань за кредитним договором.
АТ КБ «ПриватБанк» звернулося до суду з позовом про стягнення з громадянина К. заборгованості за кредитним договором № б/н від 05.01.2011 року в сумі 22387,44 гривень та судові витрати в сумі 2102 гривні, посилаючись на те, що відповідач добровільно не виконує договірні зобов`язання по кредитному договору.
Для захисту прав громадянина К. Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги призначено адвокатку – Безуглу Іванну Сергіївну.
Адвокатка детально ознайомилася з матеріалами цивільної справи про стягнення заборгованості за кредитним договором та підтримала позицію клієнта.
Безугла І.С. подала до суду відзив на позовну заяву, в якому просила суд відмовити в задоволенні позову, у зв’язку з пропуском строку позовної давності.
У правовому обґрунтуванні адвокатка посилалася на ст.ст. 4, 19, 23, 42, 43, 58, 64 ЦПК України.
Рішенням Тетіївського районного суду Київської області від 22.09.2020 року в задоволення позовних вимог АТ КБ «ПриватБанк» до клієнта К. про стягнення заборгованості – відмовлено повністю.
Права клієнта захищено!