назад

За допомогою працівниці системи БПД Київщини розмір аліментів на утримання малолітньої дитини збільшено

 

Розмір аліментів часто буває предметом непорозумінь для колишнього подружжя. Головне, про що мають пам’ятати дорослі, це про інтереси дитини, про її потреби у вихованні, любові та підтримці батьків, а також про те, що батьки несуть відповідальність за тих, кому дали життя.

До Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка, яка бажала в судовому порядку збільшити розмір аліментів на утримання малолітньої дитини.

Клієнтка розірвала шлюб із чоловіком ще у 2015 р. За рішенням суду чоловік сплачує 500,00 грн. і більше ніяким чином не допомагає. На даний час дитина потребує значно більшого догляду та матеріальних коштів у забезпеченні потреб.

Мирним шляхом домовитись з колишнім чоловіком про додаткову допомогу жінці не вдалось. Обговорюючи це питання, громадянка та працівник Центру зрозуміли, що часу для зволікань немає і необхідно звертатись до суду. За декілька днів громадянці призначили представника – працівницю Богуславського бюро правової допомоги Наталю Тунику.

Працівницею зібрано доказову базу та підготовано позовну заяву до суду. Трохи згодом отримали рішення суду-позовну заяву задоволено.

Права клієнтки та дитини захищені! Розмір аліментів збільшено

Пам’ятайте, правові питання потрібно ВИРІШУВАТИ, а не відкладати.

Наші спеціалісти чекають на вас за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9, офіс 95.