назад

Статистична інформація

01 Карта розміщення точок доступу до БПД

На інтерактивній карті відображені Координаційний центр з надання правової допомоги, регіональні та місцеві центри з надання БВПД, бюро правової  допомоги. Зазначено їхній режим роботи, контактні телефони, адреса, e-mail для листування та прізвища керівників.

02 Статистична інформація про роботу регіональних центрів з надання БВПД

Регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги насамперед забезпечують участь захисника під час здійснення досудового розслідування та судового провадження у передбачених кримінальним процесуальним законодавством випадках для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії, у випадках затримання особи, застосування до неї запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, адміністративного затримання чи адміністративного арешту, захисту засуджених осіб, спрямовують, координують та контролюють діяльність місцевих центрів.

Розділ містить інформацію про видані доручення про призначення адвоката, починаючи з 2013 року, в розрізі областей, за роками та типами доручень. Наведені статистичні дані щодо результатів надання БВПД адвокатами тощо.

03 Статистична інформація про роботу місцевих центрів з надання БВПД (надання вторинної правової допомоги)

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги насамперед забезпечують надання первинної правової допомоги, а також надання вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу у цивільних та адміністративних справах, свідкам та потерпілим у кримінальних провадженнях, здійснення представництва інтересів засуджених осіб, здійснюють правопросвітництво.

У розділі наведена загальна інформація про кількість наказів про надання БВПД, починаючи з 1 липня 2015 року, у розрізі областей. Можна подивитися динаміку кількості прийнятих рішень про надання БВПД за роками. Міститься інформація щодо кількості наданих адвокатам доручень та наказів працівникам системи БПД. Наведений розподіл клієнтів за категоріями осіб, які мають право на БВПД тощо.

04 Статистична інформація про звернення клієнтів до системи БПД

У розділі наведена інформація щодо звернень клієнтів до системи БПД, починаючи з 1 липня 2015 року, у розрізі областей, за роками. Міститься статистика щодо кількості роз’яснень та консультацій, що були надані працівниками центру та бюро правової допомоги, та кількості прийнятих рішень про надання клієнту БВПД. Наведений розподіл звернень клієнтів за категоріями питань відповідно до категорій права.