назад

Полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Керівництво центру
БУБИР Людмила Григорівна

БУБИР Людмила Григорівна

Директор

lyudmyla.bubyr
@legalaid.pl.ua
ПИРЛИК Юлія Михайлівна

ПИРЛИК Юлія Михайлівна

Заступник директора

poltava2.poltava
@legalaid.pl.ua
ЧЕРНОВА Світлана Василівна

ЧЕРНОВА Світлана Василівна

Заступник директора

svitlana.chernova
@legalaid.pl.ua

Відділ безоплатної правової допомоги

ГРЕЧКА Анастасія Олександрівна
Начальник відділу
poltava2.poltava@legalaid.pl.ua
ФІАЛКІНА Катерина Віталіївна
Заступник начальника відділу
poltava2.poltava@legalaid.pl.ua

Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

МАЛЮГА Ілона Олександрівна
Начальник відділу-головний бухгалтер
account.poltava2 @legalaid.pl.ua

Сектор «Полтавське бюро правової допомоги № 1»

НОЧОВНИЙ Юрій Володимирович
Помічник юриста
poltavske1@legalaid.pl.ua

Сектор «Полтавське бюро правової допомоги № 2»

БАРДАКОВА Яна Миколаївна
Головний юрист
poltavske2@legalaid.pl.ua

Сектор «Великобагачанське бюро правової допомоги»

ЛИСЕНКО Тетяна Олександрівна
Помічник юриста
Velykobahachanske@legalaid.pl.ua

Сектор «Гадяцьке бюро правової допомоги»

КАЛІНІЧЕНКО Ірина Вікторівна
Завідувач сектору
Hadiatske@legalaid.pl.ua

Сектор «Диканське бюро правової допомоги»

МАЦЕНКО Людмила Олександрівна
Завідувач сектору
Dykanske@legalaid.pl.ua

Сектор «Зіньківське бюро правової допомоги»

КОРНІЙКО Сергій Михайлович
Завідувач сектору
Zinkivske@legalaid.pl.ua
СУКОНЬКА Катерина Олександрівна
Головний юрист
Zinkivske@legalaid.pl.ua

Сектор «Карлівське бюро правової допомоги»

ЧУРАКОВА Наталія Володимирівна
Завідувач сектору
karlivske@legalaid.pl.ua
ВІТЮГІНА Сніжана Павлівна
Головний юрист
karlivske@legalaid.pl.ua

Сектор «Котелевське бюро правової допомоги»

КОРОСТАШОВ Владислав Олександрович
Помічник юриста
Kotelevske@legalaid.pl.ua

Сектор «Машівське бюро правової допомоги»

ДВОРОВЕНКО Максим Іванович
Завідувач сектору
Mashivske@legalaid.pl.ua
ЗОРЯ Вікторія Вікторівна
Головний юрист
Mashivske@legalaid.pl.ua

Сектор «Новосанжарське бюро правової допомоги»

ЧЕРНУХА Андрій Сергійович
Завідувач сектору
Novosanzharske@legalaid.pl.ua
КІРНОС Наталія Валеріївна
Головний юрист
Novosanzharske@legalaid.pl.ua

Сектор «Решетилівське бюро правової допомоги»

ФЕДОРОВА Ірина Олександрівна
Головний юрист
Reshetylivske@legalaid.pl.ua

Сектор «Чутівське бюро правової допомоги»

Монастирьова Марина Григорівна
Головний юрист
chutivske@legalaid.pl.ua

Сектор «Шишацьке бюро правової допомоги»

МАЛАШ Катерина Степанівна
Головний юрист
Shyshatske@legalaid.pl.ua

Інші фахівці Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

КЛИМЕНКО Ірина Іванівна
Інспектор з кадрів
iryna.klymenko@legalaid.pl.ua

Сектор «Полтавське бюро правової допомоги № 3»

КОРЯК Ірина Миколаївна
Завідувач сектору
poltavske3@legalaid.pl.ua

Робітники, зайняті обслуговуванням

Гауліка Наталія Вікторівна
прибиральник службових приміщень