Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Новаторство та проактивність: особливості надання правової допомоги на Сумщині

Деталі

17.09 Sum 2Робота з клієнтом в центрі чи бюро правової допомоги – індивідуальний підхід та увага до деталей. Юридична консультація телефоном – високі комунікаційні навички та оперативність. Надання адресної правової допомоги – розвиток емпатії та встановлення довірливих відносин. Саме такими принципами в роботі послуговується команда системи безоплатної правової допомоги на Сумщині, що складається з Регіонального, 4 місцевих центрів і 14 бюро правової допомоги. І наскільки успішно це вдається та в чому, власне, полягає особливість надання правової допомоги в регіоні, дізнаємося детальніше.

Детальніше...

П’ять відеороликів – п’ять історій людей, яким допомогла система БПД

Деталі

photo videoЦього тижня в усіх регіонах України відбудеться презентація відеороликів, в яких розповідаються історії людей, які звернулися за допомогою до системи БПД. Вперше відеоматеріали були представлені на першій Київській міжнародній конференції «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості». Ролики створені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога».

Детальніше...

У фокусі фотовиставки — клієнти та клієнтки системи БПД

Деталі

13.09.2019   fotovustavka (4)У Києві відкрилася фотовиставка «Правова допомога поруч», що згодом буде презентована у регіонах країни. На фотодокументальній виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — надання правової допомоги клієнтам, насамперед представникам та представницям соціально вразливих категорій населення. Фотовиставка підготовлена за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Стартувала перша комплексна програма у сфері доступу до правосуддя для 5 національних команд

Деталі

13.09 (1)Протягом 13-18 вересня відбудеться Київська практична програма посилення правової спроможності (KLEPP). Це інноваційний формат навчання та післянавчального супроводу, обміну досвідом та мережування у сфері доступу до правосуддя для національних та міжнародних команд, відібраних на конкурсних засадах. Цього року її учасниками є 5 національних команд – України, Молдови, Грузії, Киргизстану та Аргентини. Практична програма реалізується Українською школою практичних знань у сфері доступу до правосуддя.

Детальніше...

«Ми досягли багато. Ми змінили країну» — завершилася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги

Деталі

AN4B00388Протягом трьох днів, 10-12 вересня, вітчизняні та міжнародні експерти обмінювалися досвідом надання безоплатної правової допомоги вразливим соціальним групам населення та дискутували, які зміни мають відбутися в системі правосуддя. Конференція об’єднала понад 300 учасників з 8 країн, які мають практичний досвід управління системами БПД, надання безоплатних правових послуг вразливим групам населення, впровадження інновацій у сфері права для покращення доступу до правосуддя.

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.