Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

У Миколаєві розповіли про перші результати програми відновного правосуддя

Деталі

23.05 Muk3П’ять угод про застосування програми відновлення. Триває робота над ще трьома медіаційними угодами, що завершиться найближчим часом. Такі результати показали перші місяці реалізації пілотного проекту “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину” на Миколаївщині. Про це розповіли учасники круглого столу, що відбувся сьогодні, 23 травня, на базі прокуратури Миколаївської області.

Детальніше...

Фахівці системи БПД розробили курс «Правнича допомога в Україні»

Деталі

23.05kurs 5Презентація системи надання безоплатної правової допомоги, особливості адвокатської діяльності у системі БПД, стандарти якості надання БВПД, принципи та форми відновного правосуддя. Ці та інші теми увійшли до інформаційно-ознайомчого курсу «Правнича допомога в Україні», який розроблений командою Координаційного центру з надання правової допомоги, фахівцями системи БПД за підтримки Ради Європи.

Детальніше...

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

21.05kom 0Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Координаційний центр та Українська академія медіації об’єднують зусилля для доступу до медіації

Деталі

21.05UAM 5 minЗабезпечення доступу вразливих груп населення до медіації через систему безоплатної правової допомоги - основна мета угоди про партнерство між Координаційним центром з надання правової допомоги та Громадською спілкою «Українська академія медіація», що була підписана 21 травня.

Детальніше...

Заснована Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя

Деталі

21.05MU 1Об’єднати зусилля у пошуку, дослідженні, систематизації та розповсюдженні кращих національних та міжнародних практик з забезпечення ефективного та всеохоплюючого доступу до правосуддя – ціль, яку Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги, ВБО «Українська фундація правової допомоги», ГС «Мережа правового розвитку», ГО «Асоціація юридичних клінік» поставили перед собою, підписавши меморандум, яким заснували Українську школу практичних знань з питань доступу до правосуддя.

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.