Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Поштові витрати для оскарження вироків будуть відшкодовані

Деталі

15.11 pКабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. На засіданні Уряду 15 листопада прийнята постанова «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465».

Детальніше...

Вивчаємо регіональні особливості надання БПД

Деталі

15.11 kafe 5Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Київ. Команда Координаційного центру з надання правової допомоги відвідала ці міста, аби дізнатися про регіональні особливості БПД. Формат зустрічей був різним. Від офіційних заходів до дружнього спілкування у форматі «правового кафе». Система БПД у черговий раз підтвердила, що відкрита до діалогу і готова до змін.

Детальніше...

У Верховній Раді представлена фотовиставка «Правова допомога поруч»

Деталі

12.11.2019   fotovustavka 6У 60 світлинах – життя системи надання безоплатної правової допомоги. З 12 до 15 листопада у Верховній Раді України проходить фотовиставка «Правова допомога поруч». Фотовиставка підготовлена за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Чи обов'язковий стаж для роботи у системі БПД - що цікавило студентів

Деталі

IMG 2264Дізнатися про 20-річний досвід організації надання безоплатної правової допомоги вразливим громадянам. Отримати підтримку наукової юридичної еліти. Спільно працювати над запровадженням практично орієнтованої юридичної освіти. Про ці та інші напрями співпраці йшлося під час зустрічі в Одеській юридичній академії.

Детальніше...

У Верховній Раді відкриється фотовиставка «Правова допомога поруч»

Деталі

12.11.2019 fotovustavka minЗ 12 до 15 листопада у Верховній Раді України проходитиме фотовиставка «Правова допомога поруч». Офіційне відкриття виставки відбудеться 12 листопада о 09:40 в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5).

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.