Фільтр
 • Середенко Катерина

  seredenkoСЕРЕДЕНКО Катерина Андріївна

  Головний спеціаліст методичного відділу управління "Київська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа"

  E-mail: [email protected]

  Народилася 13 листопада 1994 року у місті Миколаїв, Миколаївської області.

  У 2016 році отримала диплом бакалавра з відзнакою за напрямком «Правознавство» Національного університету «Одеська юридична академія».

  У 2017 році отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Право» Національного університету «Одеська юридична академія».

  З квітня 2017 по травень 2018 року працювала у Другому миколаївському місцевому центрі з надання БВПД на посаді головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги.

  У червні 2018 призначена на посаду головного спеціаліста методичного відділу управління «Київська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Координаційного центру з надання правової допомоги.

 • Болгак Юлія

  bolhakБОЛГАК Юлія Дмитрівна

  Начальник організаційного відділу управління "Київська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа" 

  E-mail: [email protected]

  Народилася 11 березня 1992 року у місті Вознесенськ Миколаївської області.

  У 2013 році закінчила факультет «Політичних наук» Чорноморського державного університету імені Петра Могили за спеціальністю «Політологія», отримала диплом бакалавра.

  З 2014 року по сьогоднішній день голова правління ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ».

  У 2015 році закінчила Інститут державного управління Чорноморського державного університету імені Петра Могили за спеціальністю «Місцеве самоврядування», отримала диплом магістра (з відзнакою).

  У 2017 році вступила на навчання до Чорноморського національного університету імені Петра Могили на юридичний факультет.
  З 2016 року по 2018 працювала у Другому миколаївському місцевому центрі з надання БВПД на посаді начальниці відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД.

  У червні 2018 призначена на посаду начальниці організаційного відділу управління «Київська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Координаційного центру з надання правової допомоги.

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.