Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
    

Яндекс.Метрика
   

Статті

Деталі

BahriiБАГРІЙ Ольга Вікторівна
Начальник відділу державних закупівель та договірної роботи
юридичного управління
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: (044) 486 71 06 (IP 10048)

Народилась 21.08.1976 у м. Фастові, Київської області.

У 1983 році закінчила Фастівську середню школу № 9.

У 2002 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого, у м. Харкові та отримала спеціальність «Правоведення» за кваліфікацією – юрист.

Період роботи: 01/10/2016 - 06/01/2016

Займана посада: виконавчий директор

Основні сфери діяльності: забезпечення поточної діяльності організації, виконання адміністративно-виконавчих функцій, робота з благодійними організаціями, бібліотеками України, державними органами, спонсорами, організація та прийняття участі у виставках, в тому числі міжнародних. Укладання договорів на надання благодійної допомоги; забезпечення участі в публічних закупівлях (тендерах) організації на ProZorro; проведення переговорів із замовниками, укладання договорів; аналіз ринку закупівель (тендерів) через систему ProZorro; аналіз ризиків участі підприємства в тограх; ведення необхідної звітності, складання планів і аналітики.

Роботодавець: Благодійна організація «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» (Україна, м. Київ)

Період роботи: 01/04/2013 - 30/09/2015

Займана посада: начальник відділу фінансової звітності та державних закупівель фінансово-економічного управління, держслужбовець 8 рангу, відповідальний секретар комітету з конкурсних торгів

Основні сфери діяльності: організація і проведення процедур закупівель для потреб Держкомтелерадіо, забезпечення реалізації бюджетної програми «Українська книга», а саме: планування процедур закупівель; забезпечення організаційних і процедурних заходів комітету з конкурсних торгів; оформлення документів, необхідних для проведення процедур закупівель в установленому законодавством порядку, а також її оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу; проведення переговорів з учасниками процедур закупівель; надання роз'яснень; надання консультаційної допомоги з питань проведення процедур закупівель державним телерадіоорганізаціям, видавництвам; аналіз матеріалів, які надійшли від контролюючих і правоохоронних органів, складання пропозицій про усунення недоліків; ведення необхідної звітності про проведення процедур закупівель, складання планів, протоколів, звітів.

Роботодавець: Державний комітет телебачення і радіомовлення України (м. Київ)

Період роботи: 01/07/2008 – 01/04/2013

Займана посада: провідний казначей відділу державних закупівель, секретар комітету з конкурсних торгів

Основні сфери діяльності: організація та проведення всіх видів процедур закупівель, планування, проведення організаційних заходів для здійснення діяльності комітету з конкурсних торгів; складання та оформлення відповідних документів; оприлюднення на веб-порталі інформації про закупівлі; проведення переговорів з учасниками; надання роз'яснень на запити; ведення необхідної звітності про проведення процедур закупівель; експертиза планів закупівель і документації по торгах; контроль проведення держзакупівель і розробка договорів у відповідності до вимог законодавства в сфері держзакупівель; надання консультаційної допомоги з питань проведення торгів; складання протоколів, звітів, планів.

Роботодавець: Державна казначейська служби України (м. Київ)

Період роботи: 2007 - 2008

Займана посада: заступник начальника відділу супроводу закупівель Департаменту правового забезпечення, відповідальний секретар тендерного комітету

Основні сфери діяльності: проведення всіх видів закупівель; консультування з питань у сфері державних закупівель; управління роботою відділу; складання планів і звітності; підготовка супроводжуючих документів, протоколів, звітів про виконання робіт; розробка договорів, посадових інструкцій і внутрішніх документів; оперативне вирішення питань щодо закупівель; організація і проведення роботи тендерного комітету.

Роботодавець: ВАТ «Ощадбанк» (Україна, м. Київ)

Період роботи: 2005 - 2007

Займана посада: провідний юрисконсульт, секретар комітету з конкурсних торгів

Основні сфери діяльності: організація і проведення закупівель для потреб підприємства; підготовка пропозицій та супровід підприємства при участі в тендерах (торгах) в Україні та країнах СНД; участь в переговорних процесах з потенційними постачальниками.

Роботодавець: ДП «Київдіпротранс» (Україна, Київ)

Період роботи: 2003 - 2005

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.