Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
    

Яндекс.Метрика
   

Статті

Деталі

DeinekoДЕЙНЕКО Олександр Турсунбайович

Народився 04 лютого 1994 у місті Києві.

У 2010 році вступив на навчання до Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, одночасно на юридичний та обліково-економічний факультети.

У 2014 році у складі юридичної клініки «Соціальна справедливість» здійснював надання безоплатної первинної правової допомоги. У цьому ж році отримав ступені бакалаврів з обліку і аудиту та права.

У 2015 році закінчив магістерську програму юридичного факультету Київського національного економічного університета ім. Вадима Гетьмана, отримавши ступінь магістра права.

У 2015-2016 роках стажувався в Антимонопольному комітеті України, Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності, Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації, займався перекладацькою діяльністю.

У 2017 році отримав ступінь магістра з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності у Вісконсинському міжнародному університеті (США) в Україні.

Вільно володіє англійською мовою.

У Координаційному центрі з надання правової допомоги працює з серпня 2016 року.

Серед захоплень – переклад англомовної літератури XV-XIX віків, більярд.

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.