Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Народному депутату України Надії Савченко призначили нового адвоката

Деталі

14.05.2018   advokatРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) у місті Києві призначив адвоката, Ткач Юлію Михайлівну, в якості захисника у кримінальному провадженні по обвинуваченню народного депутата України Надії Савченко. Доручення про призначення адвоката видано на виконання постанови Служби безпеки України.

«Пані Савченко користується правом на гарантовану державою правову допомогу нарівні з іншими громадяни України. Кожен, хто через фінансові або інші обставини не може дозволити собі захисника, може отримати його за рахунок держави. Захист пані Надії на досудовому слідстві та у суді здійснюватиметься адвокатом, яка включена до Реєстру адвокатів, що надають безоплатну вторинну правову допомогу, та співпрацюють з Регіональним центром з надання БВПД на підставі контракту»,  зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

У відповідності до вимог чинного законодавства адвокат Ткач зустрілась з підзахисною та отримала матеріали справи для ознайомлення.

Нагадаємо, 14 травня 2018 р у Шевченківському райсуді м. Києва Надія Савченко звернулась з проханням призначити їй «державного» адвоката, який надає безоплатну правову допомогу.

Безоплатна правова допомога – це правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Довідково
Відповідно до статті 17 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує участь захисника особам, до яких застосовано адміністративне затримання, адміністративний арешт, особам, які затримані за підозрою у вчиненні злочину, особам, до яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою, а також при здійсненні досудового розслідування та судового провадження у випадках, коли захисник відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК) залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії. Постанова/ухвала слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду про залучення захисника за призначенням є обов’язковою для виконання.

Згідно з п.1 частини першої статті 49 КПК захисник за призначенням залучається, зокрема, у разі, якщо відповідно до вимог ст. 52 Кодексу участь захисника є обов’язковою, а підозрюваний, обвинувачений не залучив захисника – наприклад у провадженнях щодо неповнолітніх; щодо осіб, відносно яких розглядається питання про застосування примусових заходів медичного характеру; щодо осіб, які внаслідок психічних чи фізичних вад (німі, глухі, сліпі, тощо) не здатні повною мірою реалізувати свої права; щодо осіб, які не володіють мовою, якою ведеться кримінальне провадження; щодо осіб, стосовно яких здійснюється спеціальне досудове розслідування або спеціальне досудове провадження (що має місце у випадку із обвинуваченим Януковичем В.Ф), а також в інших випадках, визначених статтею 52 КПК.

Також Регіональний центр надає правову допомогу засудженим особам на підставі їх звернень.

За номером 0-800-213-103 до Регіонального центру можуть звернутися близькі родичі або члени сім`ї затриманого, якщо їм відома інформація про таке затримання.

Під час надання безоплатної вторинної правової допомоги призначений Регіональним центром адвокат керується кримінальним процесуальним законодавством України, Законами України «Про безоплатну правову допомогу», «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Правилами адвокатської етики, Стандартами якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі. Регіональний центр не є процесуальною стороною/ учасником процесу відповідно до Кримінального процесуального кодексу та не втручається в адвокатську діяльність.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube    Google Google+  тTwitter

 

   
adv baner
   
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.