Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Пенсіонерка з Одеси через систему БПД відшкодувала майже 24 тис. грн за затоплену сусідом квартиру

Деталі

затопилиДо Третього одеського місцевого центру звернулася громадянка Т. та повідомила, що власник квартири, розташованої поверхом вище, залив її квартиру водою, у результаті чого на стінах та стелі з’явилися великі плями, почали відставати шпалери та шпаклювальний шар, почалось розповсюдження плісняви та грибку.

У добровільному порядку сусід відмовився відшкодовувати завдану її майну шкоду, тож жінка вирішила звернутись по правову допомогу. Їй було надано консультацію та роз’яснено, що відповідно до вимог чинного законодавства вона має право на звернення до суду із заявою про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої залиттям квартири.

За результатами розгляду звернення про надання БВПД особі Т. було призначено адвоката Дмитра Рижих для складення процесуальних документів та представництва її інтересів у суді.

Під час слухання справи у суді адвокатом було надано беззаперечні докази, зокрема Акт про залиття квартири позивачки, та на підтвердження розміру завданих збитків висновок будівель-технічної експертизи. Крім того, моральну шкоду, яка полягала в душевних стражданнях у зв’язку з пошкодженням майна, клієнтка оцінила в 10 000 грн.

За результатами розгляду позовної заяви завдяки професіоналізму та зусиллям адвоката Дмитра Рижих рішенням Суворовського районного суду м. Одеси позовні вимоги Т. були задоволені повністю.

З боржника стягнуто матеріальні збитки, спричинені затопленням квартири, в сумі 13 783 грн, витрати на проведення експертного дослідження – 3000 грн, моральну шкоду – 10 000 грн, загалом – 26 783 грн.

«Затоплення квартири – один із головних ризиків мешканців багатоквартирних будинків, який важко передбачити і якому неможливо передчасно запобігти, – зазначає директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. – Через такі випадки родина може потрапити у скрутну фінансову ситуацію, і тут важливо розуміти, що ви завжди можете захистити свої права, звернувшись до адвокатів системи БПД».

Докладно про перебіг справи за посиланням:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/73465087 


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube          Google Google+  тTwitter

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.