Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Засуджені особи отримають ще більше можливостей доступу до БПД

Деталі

memorandumКоординаційний центр з надання правової допомоги, Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України та Державна установа «Центр пробації» підписали Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль зазначених інституцій, спрямованих на співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги особам, які відбувають покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі, тримаються під вартою в місцях попереднього ув’язнення або перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації.

Меморандум підписали директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, начальник Адміністрації ДКВС Олександр Крикушенко та в.о. директора ДУ «Центр пробації» Олег Янчук.

За словами заступників Міністра юстиції України Іванни Смачило та Дениса Чернишова, які були присутні під час підписання Меморандуму, така співпраця дасть ще більше можливостей для засуджених у доступі до безоплатної правової допомоги.

«Усі підписанти розуміють, наскільки важливим є реальний рівний доступ усіх без виключення громадян до системи БПД. Не залежно від того, хто ця людина, в яких умовах і де вона перебуває – вона має таке ж право звернутися за правовою допомоги, як і ми з вами», - наголосила заступник очільника Мін’юсту Іванна Смачило.

«Оскільки засуджені особи утримуються на території закритих режимних об’єктів, наше завдання – забезпечити доступ до них фахівців системи БПД та адвокатів. Ми усіляко сприятимемо в цьому питанні, аби особи, які відбувають покарання в УВП,мали можливість отримати гарантовану державну правову допомогу», - зазначив заступник Міністра Денис Чернишов.

Як розповів директор КЦ з надання правової допомоги Олексій Бонюк, серед основних напрямів співпраці в рамках Меморандуму є налагодження взаємодії між ключовими інституціями, утворення та організація роботи дистанційних пунктів доступу до БПД у приміщеннях установ виконання покарань, підготовка друкованих матеріалів та розповсюдження їх серед засуджених, проведення медіа та правопросвітницьких заходів.

«Реалізація Меморандуму є надзвичайно важливою, оскільки стосується величезної кількості осіб. Для прикладу, з 25 жовтня 2014 року по 11 вересня 2018 року Регіональними центрами було видано 9370 доручень адвокатам для надання БВПД зазначеним категоріям громадян, з них 1656 – у 2018 році», - наголосив Олексій Бонюк.

Він додав, що станом на перше півріччя поточного року центрами системи БПД було утворено та забезпечено роботу 25 дистанційних пунктів доступу до БПД в установах виконання покарань по всій території України, а також 111 – в уповноважених органах з питань пробації.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook            YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.