Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Олексій Бонюк: «Сімейні радники – це місток між громадянами та системою БПД»

Деталі

Bonyuk Oleksiy 350x233Ініціатива «Сімейні радники» вже стартувала у Києві та Одесі, на черзі – Львів та інші міста-мільйонники. «Сімейні радники – це волонтерський рух, він має природні чинники свого походження. Це не штучний проект», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк у програмі «Ранкова хвиля» на «Громадському радіо».

Невиплати аліментів та сімейне насильство – про це у нашому суспільстві заговорили вголос не так давно. Ці теми згуртували навколо себе активних громадян, які створювали групи у соціальних мережах, організовували акції, щоб привернути увагу до цих питань.

Тепер цей рух вийшов на інший рівень – за підтримки Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги, міжнародних партнерів, зокрема Міжнародного фонду «Відродження».

Олексій Бонюк розповів, що сімейні радники – це волонтери, які на тренінгах отримали знання, необхідні для того, щоб проконсультувати інших громадян, як діяти в ситуації, коли чиниться домашнє насильство, куди звернутися за захистом своїх прав, як отримати правову допомогу. Він зазначив, що серед сімейних радників багато людей, які постраждали від насильства в сім’ї, знають ситуацію зсередини, можуть поділитися своїм досвідом щодо захисту прав.

«Попит на консультації юристів та допомогу адвокатів системи БПД з сімейних питань зростає. Минулого року 13 % звернень, що надійшли до місцевих центрів з надання БВПД, стосувалися сімейних проблем. Цього року – майже 17 %. Але ми розуміємо, що переважна більшість наших потенційних клієнтів поки що не наважується говорити про свої проблеми», – підкреслив Олексій Бонюк.

Він наголосив, що сімейні радники стануть тим «містком», що з’єднає людей, які потребують правової допомоги, з фахівцями системи БПД, адвокатами.

Прослухати весь запис радіоефіру можна за цим посиланням: https://bit.ly/2JdPoty


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook            YouTube YouTube   

   
adv baner
   
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.