Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Покращення надання БПД обговорювали на Полтавщині

Деталі

26.10.2018   konferensia (13)Про актуальні питання безоплатної правової допомоги, її можливості, розвиток, проблемні питання та перспективи розвитку в Україні другий день поспіль розповідають фахівці системи БПД на ІIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти».

Мета конференції полягає в оптимізації надання безоплатної правової допомоги в Україні, в обміні досвідом на прикладі іноземних країн, а також у залученні до процесу надання БПД представників державних інституцій, незалежних провайдерів з метою належної реалізації норми конституції України щодо доступу громадян до БПД.

«Адаптація національного законодавства до норм права Європейського Союзу має особливу значущість та актуальність. Адже це сприяє не лише створенню відповідної правової бази для належного членства України у складі ЄС, а й створенню належного підґрунтя задля відповідних реформ у нашій державі, у тому числі, що стосується забезпечення громадян якісними правовими послугами, що є ознакою справжньої демократії у суспільстві», – зазначила перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка.

26.10.2018   konferensia (2)

Під час конференції говорили про розвиток інституту незалежного провайдера безоплатної правової допомоги, що є необхідним елементом у забезпеченні громадян якісними правовими послугами та підвищенні рівня правової обізнаності у суспільстві.

Тематика насильства у сім’ї є важливою у сучасному суспільстві, тому учасники заходу висвітлювали питання захисту прав постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, говорили як про практичні аспекти реалізації чинного законодавства, співпрацю державних та недержавних інституцій у напрямі попередження та подолання цього негативного явища, так і про врегулювання законодавства та усунення.

26.10.2018   konferensia (6)

З метою покращення якості надання правових послуг учасники конференції також обговорювали питання щодо удосконалення стандартів якості надання правової допомоги в Україні.

26.10.2018   konferensia (4)

Конференція організована Регіональним центром з надання БВПД у Полтавській області, Полтавським юридичним інститутом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Українською асоціацією європейських студій.

26.10.2018   konferensia (10)

У числі запрошених фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги, керівники системи БПД Полтавської, Сумської, Харківської та Луганської, Чернігівської, Херсонської, Закарпатської, Львівської областей, адвокати, науковці, народні депутати України, голови ОТГ, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, державні службовці.

26.10.2018   konferensia (8)

Почесними гостями заходу стали представники з числа науковців навчальних закладів із Республіки Болгарія, Республіки Польща, Литви, Грузії та Казахстану.

26.10.2018   konferensia (18)


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
adv baner
   
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.