Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Понад 300 адвокатів, які надають БПД, розвили навички soft skills

Деталі

01.11.2018   trening soft skills (3)Завершився другий цикл каскадних тренінгів з розвитку навичок soft skills з роботи з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Починаючи з липня, було проведено 22 тренінги за участі 321 адвоката, які надають безоплатну правову допомогу вразливим верствам населення в усіх регіонах України.

«Тренінги дозволили адвокатам, які надають безоплатну правову допомогу вразливим верствам населення, краще зрозуміти специфіку роботи з такими клієнтами. Вміння налагодити комунікацію, правильно поставити запитання та вислухати відповідь, опанувати емоції та виявити емпатію – це необхідна передумова для якісного надання правової допомоги та захисту прав людини», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Під час тренінгів адвокати мали змогу розвинути комунікативні навички, проаналізували етичні і ціннісні аспекти роботи з вразливими верствам населення. Йдеться, насамперед, про постраждалих від домашнього насильства, дітей, учасників бойових дій на сході, внутрішньо переміщених осіб та літніх людей.

01.11.2018   trening soft skills (2)

Тренінги є унікальним продуктом, розробленим командою експертів та спрямованим на розвиток практичних навичок налагодження ефективної комунікації, емпатичного слухання, інтерв'ювання та консультування.

01.11.2018   trening soft skills (1)

Програмою тренінгів були передбачені інтерв’ювання та консультування клієнтів, отримання знань про бар’єри/фільтри сприйняття (які можуть стати причиною стереотипів та дискримінації), про активне слухання та емпатію, а також про етичні, ціннісні аспекти роботи з вразливими групами клієнтів. Адвокати системи БПД працювали не лише над інструментами ефективної комунікації, а й навчалися працювати зі стресом та емоціями, дізнавались, як запобігати професійному вигоранню. Формат тренінгу передбачав активну участь усіх адвокатів у виконанні практичних вправ та завдань, роботу в міні-групах, аналіз та обговорення кейсів та відеоматеріалів, обмін досвідом між учасниками заходів.

01.11.2018   trening soft skills (5)

Тренінги організовані за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади. Тренінг акредитовано експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України.

01.11.2018   trening soft skills (4)


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
adv baner
   
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.