Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Адвокати БПД тренувалися бути медіаторами

Деталі

07.11.2018   trening mediasia (2)Завершився триденний тренінг для адвокатів безоплатної правової допомоги, які виявили бажання бути медіаторами – посередниками, які допоможуть сторонам конфлікту примиритися поза межами судового засідання.

«Перспектива вирішення конфлікту, досягнення компромісу значною мірою залежить від фаховості людини, яка виступає медіатором. Безумовно, головним фактором успіху медіації є довіра сторін до медіатора. Без практичного навчання навичкам та принципам посередництва у вирішенні конфліктів обійтися не можна», – зазначила начальник управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Світлана Маліновська.

Учасники тренінгу – адвокати, які пройшли тренінги з базових навичок примирення сторін у кримінальному процесі, що відбулися у червні-липні цього року у Львові, Миколаєві, Харкові та Одесі. Тепер майбутні медіатори закріпили отримані навички та набули більше практичного досвіду через моделювання ситуацій.

07.11.2018   trening mediasia (4)

У перший день учасники пройшли модулі «Чому люди вчиняють правильно?», «Філософія відновного правосуддя», «Актуалізація навичок медіатора у роботі з кримінальним конфліктом» та «Складові успіху в роботі медіатора: структура, принципи та навички».

07.11.2018   trening mediasia (3)

На другий день вони вчилися комунікативним навичкам медіатора, опановували особливості телефонних розмов та попередніх зустрічей, детально розібрали медіаційну сесію на прикладі медіації у кримінальному конфлікті. Третій день тренінгу був присвячений практиці – веденню медіації в кримінальному конфлікті, роботі з упередженнями та розумінню себе в ролі медіатора.

За результатами трьох днів навчання учасники будуть внесені до реєстру медіаторів.

07.11.2018   trening mediasia (6)

Тренінг проведений ГО «Фундація DEJURE» та ГО «Інститут миру і порозуміння» в рамках проекту «Інституційна підтримка Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх» за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube    

   
adv baner
   
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.