Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

На Полтавщині об’єднали зусилля задля створення інституту незалежного провайдера правової допомоги

Деталі

14.11.2018   memo (1)13 листопада 2018 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та Асоціацією «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», Полтавською державною аграрною академією, Пирятинською міською об’єднаною територіальною громадою, Білоцерківською, Терешківською, Щербанівською та Мачухівською сільськими об’єднаними територіальними громадами.

«Полтавщина стане одним із регіонів, який долучиться до впровадження пілотного проекту з утворення незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад. Це черговий крок назустріч об’єднаним територіальним громадам, що сприятиме отриманню мешканцями віддалених сіл фахової правової допомоги», – зазначив народний депутат України, радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв.

14.11.2018   memo (2)

Підписанти об’єднали свої зусилля на проведення спільної роботи щодо правопросвітництва; надання правової інформації, консультацій, роз’яснень з правових питань; забезпечення складання заяв, скарг та інших документів правового характеру; сприяння в доступі особи до безоплатної вторинної правової допомоги (прийняття звернень про надання БВПД і направлення їх до бюро правової допомоги). Це стане ще одним із кроків назустріч територіальним громадам та сприятиме отриманню мешканцями віддалених сіл, селищ, фахової правової допомоги та правової інформації.

«Незалежний провайдер безоплатної правової допомоги – це установа, яка утворюється за рішенням відповідної місцевої ради, з урахуванням потреб територіальної громади відповідної адміністративно-територіальної одиниці для надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам та сприяння в забезпеченні доступу особи до безоплатної вторинної правової допомоги», – повідомив директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий.

14.11.2018   memo (5)

Основними способами утворення незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги є:

  • введення додаткових штатних одиниць в структуру центру надання адміністративних послуг, які будуть виконувати функції надання безоплатної первинної правової допомоги;
  • наділення повноваженнями незалежного провайдера відділів (секторів) юридичного забезпечення діяльності об’єднаної територіальної громади;
  • утворення комунального підприємства окремої об’єднаної територіальної громади;
  • створення громадської організації, яка буде співфінансуватися органом місцевого самоврядування та приватними організаціями;
  • у межах міжмуніципальної співпраці створення спільної структури незалежного провайдера безоплатної правової допомоги, працівники якої обслуговували б населення декількох об’єднаних територіальних громад; інші способи, не заборонені законодавством України.

14.11.2018   memo (4)

«Укладення Меморандуму про співпрацю стане ще одним із прикладів ефективної та злагодженої співпраці працівників системи безоплатної правової допомоги та органів місцевого самоврядування для того, щоб у кожному куточку нашої області жителі громад могли бути забезпечені якісними правовими послугами», – додав голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.