Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Правова допомога засудженим може надаватися через відеозв’язок

Деталі

20.11.2018   sizo (2)Про механізми доступу засуджених до отримання безоплатної правової допомоги ішлося сьогодні, 20 листопада, на зустрічі із засудженими Київського слідчого ізолятора. Роз’яснення для засуджених осіб щодо державних гарантій на безоплатну правову допомогу здійснювали заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк та керівництво Адміністрації Державної кримінальної виконавчої служби України.

«З 25 жовтня 2014 року засуджені особи набули права на безоплатну вторинну правову допомогу, що передбачає такі види правових послуг, як: захист, здійснення представництва інтересів в судах, складення документів процесуального характеру. За 4 роки регіональними центрами з надання БВПД видано близько 10 тисяч доручень адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги засудженим особам, з них близько 2 тисяч доручень – у поточному році»,  зазначив заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов.

Одним із принципів надання безоплатної правової допомоги є її доступність для всіх осіб, які мають право на її отримання. Аби правом на БПД могли скористатись особи, які відбувають покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі, тримаються під вартою в місцях попереднього ув’язнення або перебувають на обліку в органах з питань пробації, створені дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги. На сьогодні в Україні працюють 126 таких пунктів доступу у приміщеннях уповноважених органів пробації та 26 – в установах виконання покарань.

«Питання, з якими засуджені звертаються до системи надання БПД, практично такі ж самі, що порушують інші громадяни. Переважно вони стосуються сімейного, цивільного, житлового права, земельних правовідносин», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

20.11.2018   sizo (1)

Під час візиту до Київського слідчого ізолятора фахівці Координаційного центру та адвокати, які співпрацюють з системою надання БПД, надавали правові консультації з найбільш актуальних питань, що хвилюють засуджених осіб.

20.11.2018   sizo (3)

Загалом упродовж минулого року працівники центрів з надання БВПД здійснили 358 виїздів до установ виконання покарань та понад 1 тис. – до уповноважених органів з питань пробації. Під час виїздів понад 5 тис. осіб отримали консультації та роз’яснення з правових питань.

Олексій Бонюк зазначив, що правові консультації засудженим особам, які перебувають у Київському слідчому ізоляторі, будуть надаватися щомісяця, відповідно до затвердженого графіка. Про можливість отримати такі консультації засуджені особи будуть повідомлятися додатково та заздалегідь.

Також директор Координаційного центру обговорив із керівництвом Адміністрації ДКВС перспективи запровадження консультування засуджених через відеозв’язок.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.