Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Мобільним форматом правової допомоги скористалися майже 45 тис. українців

Деталі

08.02distФахівці системи безоплатної правової допомоги під час виїздів мобільних консультаційних пунктів проконсультували майже 45 тис. українців у 2018 році. Усього торік було здійснено понад 13,4 тис. виїздів мобільних консультаційних пунктів. У тому числі понад 1,5 тис. – за місцем проживання або перебування маломобільних людей.

«Працівники місцевих центрів БВПД приїжджають до людей, які знаходяться у геріатричних будинках-інтернатах, соціальних гуртожитках, лікарнях тощо. Одинокі особи, люди похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями отримують адресну правову допомогу», – розповіла заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олена Сінчук.

Найчастіше безоплатна правова допомога у «мобільному» форматі надавалася у Дніпропетровській та Київській областях. У кожному з цих регіонів працівники місцевих центрів БВПД торік провели понад 1 тис. виїзних прийомів громадян.

08.02diag7

Кількість виїздів мобільних консультаційних пунктів у 2018 році

У межах проекту «Правова обізнаність та захист прав власників і користувачів землею», що впроваджується Світовим банком та системою БПД, працівники Білоцерківського, Першого львівського та Другого миколаївського місцевих центрів з надання БВПД провели 59 виїзних прийомів громадян у віддалених населених пунктах Київської, Львівської та Миколаївської областей.

Переважна більшість мобільних консультаційних пунктів працювала у приміщеннях сільських та селищних рад, розташованих у віддалених населених пунктах. Працівники системи БПД приїжджали також у заклади соціального обслуговування, охорони здоров´я, освіти.

08.02diag9

Загальна кількість громадян, які звернулися за отриманням консультацій та роз’яснень з правових питань під час роботи мобільних консультаційних пунктів

Загалом, починаючи з 2016 року, кількість виїздів мобільних консультаційних пунктів перевищила 31,3 тис. За цей час понад 116,2 тис. осіб отримали правові консультації та роз’яснення у зручному для себе місці.

Інформаційно-аналітична довідка щодо утворення та розвитку мережі дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та здійснення виїздів мобільних консультаційних пунктів у 2018 році


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.