Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Шукаємо експертів правової Вікіпедії

Деталі

wiki 01Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує працівників регіональних та місцевих центрів долучитися до команди експертів довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

«Українську правову Вікіпедію відкрито для широкого загалу 100 днів тому. За цей час 41 тисяча українців 150 тисяч разів переглянули правові консультації. Це свідчить про важливість такого ресурсу як для професійних правників, так і звичайних громадян», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Наразі у «WikiLegalAid» майже 1500 правових консультацій. Окрім правової інформації, містяться посилання на нормативні акти, судові рішення, корисні веб-ресурси, зразки процесуальних та інших документів.

Розвиток платформи «WikiLegalAid» - це спільна робота працівників усієї системи безоплатної правової допомоги, які розміщують та актуалізують правові консультації.  Якість правових консультацій гарантує експертна група. 22 працівники, які увійшли до її складу минулого року, затверджують правові консультації.

Цього року оголошується додатковий набір до команди експертів. Для участі у відборі слід заповнити заявку на платформі «WikiLegalAid» у розділі «Для консультанта» за посиланням: https://goo.gl/forms/qG04aST9QlrG0iZn1.

Члени експертної групи протягом одного робочого дня на тиждень зможуть працювати виключно над удосконаленням платформи «WikiLegalAid». Також вони зможуть спеціалізуватися в окремих галузях права, об’єднуючись у робочі групи. Зі свого боку Координаційний центр забезпечить професійний розвиток експертів, організує проведення спільних зустрічей, тематичних семінарів та тренінгів.

За додатковою інформацію просимо звертатися до управління правового аналізу та експертизи Координаційного центру з надання правової допомоги: Наталія Зайцева (ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вн. тел.: 10047), Валентина Никончук (ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вн. тел.: 10058).

Довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid» відкрито для широкого загалу 13 грудня минулого року. За цей час платформа «WikiLegalAid» стала найбільш популярною серед мешканців Києва, Дніпропетровської, Львівської та Харківської областей. Найчастіше переглядалися правові консультації щодо реалізації громадянами своїх виборчих прав, вирішення сімейних питань, а також порядку захисту своїх прав у суді.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   
   
logodagest
   
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.