Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Юридична клініка ДонНУ залучилася до надання БПД

Деталі

1Юридична клініка «Pro bono» Донецького національного університету ім.В.Стуса залучилася до пілотного проекту, що передбачає утворення на її базі незалежного провайдера безоплатної правової допомоги.

Це спільна ініціатива Координаційного центру з надання правової допомоги та Донецького національного університету. Вона впроваджується за підтримки Міністерства юстиції України, Національної асоціації адвокатів України, Всеукраїнської благодійної організації «Українська Фундація Правової Допомоги», громадської організації «Фонд «Правова просвіта». Меморандум про співпрацю щодо реалізації пілотного проекту підписаний 25 березня.

2

«Юрклініка «Pro bono» Донецького національного університету – це другий партнер, що долучається до надання безоплатної правової допомоги. У межах проекту утворення незалежного провайдера безоплатної правової допомоги на базі юридичних клінік ми вже співпрацюємо з юрклінікою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Зараз система запроваджує в Україні повний цикл practice-ready legal education», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

3

Студенти Донецького національного університету, які долучаються до роботи юрклініки, проходитимуть виробничу та переддипломну практики в центрах з надання БВПД. Вони також стажуватимуться у комітетах Національної асоціації адвокатів України. Для студентів будуть розроблені навчальні програми і дистанційні курси. Окрім того, науково-викладацький склад та фахівці системи БПД братимуть участь у спільних заходах.

4

Пілотний проект утворення незалежного провайдера безоплатної правової допомоги на базі юридичних клінік буде поширений на всю Україну. Така співпраця підвищить доступність правової допомоги для громадян, сприятиме своєчасності та якості правових консультацій.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.