Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Вийшов друком буклет про медіацію у сімейних та спадкових спорах

Деталі

mediasia Page 1Інформаційний буклет, з якого можна детально дізнатися про альтернативний спосіб виходу з конфлікту, випущено в рамках проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах». 

Проект реалізується «Українською академією медіації» та правовим клубом PRAVOKATOR.Одеса у Вінницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

«До процедури медіації доцільно звертатися практично в усіх цивільних спорах, учасники яких готові докласти зусиль для мирного вирішення конфлікту, без тривалого судового розгляду. Обмеженням для проведення медіації у сімейних конфліктах є випадки домашнього насильства», – підкреслив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Практично кожне шосте звернення, з яким торік зверталися українці для отримання правової допомоги, стосувалося сімейного права. Кожне десяте звернення – з питань спадкового права.

Куди можна звертатися за послугою з медіації? Що ви можете отримати в результаті такого механізму врегулювання конфлікту? Як можуть бути оформлені домовленості, досягнуті за результатами медіації? Відповіді на ці та інші запитання містяться у буклеті, що надрукований накладом у 5 тисяч примірників. Буклет поширюватиметься місцевими центрами та бюро БВПД в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Херсонській областях а також – у Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці та Сумах, де місцеві центри БВПД спеціалізуються на наданні комплексної правової допомоги в сімейних та родинних відносинах.

Завантажити електронну версію буклету


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook                YouTube YouTube      

   
   
logodagest
   
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.