Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Фахівці системи БПД розробили курс «Правнича допомога в Україні»

Деталі

23.05kurs 5Презентація системи надання безоплатної правової допомоги, особливості адвокатської діяльності у системі БПД, стандарти якості надання БВПД, принципи та форми відновного правосуддя. Ці та інші теми увійшли до інформаційно-ознайомчого курсу «Правнича допомога в Україні», який розроблений командою Координаційного центру з надання правової допомоги, фахівцями системи БПД за підтримки Ради Європи.

«Курс дасть змогу представникам правничих спільнот краще дізнатися про систему БПД. Наразі розроблено сім окремих модулів, які можна компонувати залежно від потреб аудиторії», – розповіла начальник управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Світлана Маліновська.

Особливість цього курсу не лише в тому, що він складається з гнучких модулів. Його читають по двоє викладачів – директор центру з надання БВПД або менеджер з якості плюс адвокат-фахівець системи БПД. Наразі підготовлено 15 пар викладачів, які пройшли тренінг для тренерів на базі правового клубу PRAVOKATOR.Київ.

23.05kurs 1

Першими слухачами курсу «Правнича допомога в Україні» стали кандидати на посаду суддів – слухачі регіональних відділень Національної школи суддів України. Дводенне навчання відбулося одночасно у шести містах – Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та Чернівцях. Загалом курс прослухали понад 360 осіб з різних регіонів України.

З урахуванням специфіки аудиторії, особлива увага приділялася таким темам, як взаємодія центрів з надання БВПД із судами, здійснення представництва інтересів субєктів права на БВПД в судах, стандарти якості процесуальних документів, відновне правосуддя та інші.

 23.05kurs 6

Ще одна особливість курсу – він проходить не у формі класичних лекцій, а як інтерактивний тренінг. Теоретичні блоки поєднані з практичними вправами (кейсами). Це допомагає слухачам краще зрозуміти особливості функціонування системи БПД та нюанси надання БВПД різним категорія громадян.

Курс передбачає також активне залучення слухачів до дискусії. Зокрема, тренери та слухачі разом шукали відповіді на запитання «Чи достатньо забезпечується принцип «доступності» надання БПД?», «Чи є необхідність розширення кола суб’єктів надання БВПД?», «Як покращити взаємодію системи БПД з судами?» та інші.

23.05kurs 4

Відгуки слухачів про курс «Правнича допомога в Україні» надзвичайно позитивні. Вони високо оцінили його змістовність, пізнавальність і актуальність. Середня оцінка, яку виставили слухачі з Києва, Чернівців, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова, становить 4,34 бали з 5 максимальних (оцінка 4 означає, що курсом повністю задоволений, а 5 – що курс перевищив очікування). Серед пропозицій, які внесли слухачі, – включити до програми курсу відвідування конкретного центру з надання БВПД, викладати матеріали курсу в електронному вигляді на загальній платформі Школи суддів.

У найближчих планах – проведення цього курсу для секретарів судових засідань та студентів юридичних клінік.

23.05kurs 7


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.