Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Відновне правосуддя: коли за помилку не карають

Деталі

VP avtoГерої цієї публікації не знайомі між собою. Але хлопці мають багато спільного. Всі з Одещини, живуть у звичайних родинах, непогано вчаться, займаються спортом. І зробили однакову помилку у житті. Шанс її виправити надала програма відновлення для неповнолітніх.

Детальніше...

«Нам потрібна практично орієнтована юридична освіта», – Олексій Бонюк

Деталі

30.10 st 1 minСтудентство, безумовно, є однією з найактивніших спільнот суспільства. Сучасною, ініціативною і надзвичайно спостережливою. Свідченням цього стала зустріч директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка зі студентами Інституту права, психології та інноваційної освіти НУ «Львівська політехніка» у місті Львові.

Детальніше...

Правовий захист постраждалих від торгівлі людьми буде посилено

Деталі

29.10 m1Постраждалі від торгівлі людьми не часто звертаються за правовою допомогою. Люди не завжди усвідомлюють, що стали постраждалими від трудової чи сексуальної експлуатації, не готові відстоювати свої права. Співпраця щодо захисту прав осіб, які постраждали від злочину торгівлі людьми, – головна мета меморандуму, що укладений між Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнським об’єднанням протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

Презентовано посібник «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю»

Деталі

29.10 inv 2Доступність правової допомоги для всіх, у тому числі й людей з інвалідністю, є одним із пріоритетів діяльності системи надання безоплатної правової допомоги. Презентація посібника «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю» для адвокатів та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась у правовому клубі PRAVOKATOR.Харків.

Детальніше...

Відновне правосуддя: як працює пілотний проєкт у Луганській та Харківській областях

Деталі

25.10VP pПілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину», що реалізується з березня цього року на базі системи з надання безоплатної правової допомоги в шести областях, має бути поширений на всю Україну. Про це йшлося на круглому столі в Харкові, де обговорювалися результати реалізації проекту з відновного правосуддя для неповнолітніх.

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.