Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Система БПД: можливості для молодих та перспективних фахівців

Деталі

18.10d1 minСтудентство – спільнота дуже сучасна та динамічна. Якщо ж говорити про майбутніх правників – то ще й особлива критичність мислення та відкритість до всього нового. Підтвердженням цьому стала зустріч директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка зі студентами Університету митної справи та фінансів міста Дніпро.

Директор центру розповів про те, як очолив систему безоплатної правової допомоги та порадив молоді, обираючи майбутню професію, спиратись лише на власні знання, які можуть відкрити для них багато шляхів. В тому числі, і до роботи у системі надання безоплатної правової допомоги.

«Система БПД – це величезна інституція, без перебільшення, найбільша правозахисна організація в Україні. І це не просто сервіс із залученням адвокатів. Це дуже багато інноваційних проєктів, які стали джерелом практик для інших країн», – зазначив Олексій Бонюк.

18.10d3 min

Серед таких інновацій – створення точок доступу до БПД на базі юридичних клінік. Такий пілотний проєкт вже стартував у столиці. На базі юридичної клініки «Pro bono» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкрито пункт доступу до безоплатної правової допомоги. Разом зі студентами юридичного факультету там працюють фахівці Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Юридичну освіту часто критикують за те, що вона породжує теоретиків. Причому не лише в нашій країні, а і в інших. Це – виклик. Як зробити так, щоб юридична освіта була максимально практично орієнтованою? Ми поєднали можливості системи БПД та юрклініки. І таким чином дали змогу студентам отримати таку важливу для їх професії практику», – розповів Олексій Бонюк.

18.10d2 min

Серед важливих проєктів системи БПД, про які йшла мова на зустрічі, – відновне правосуддя, медіація, WikiLegalaid. Останній особливо зацікавив студентів. Адже WikiLegalaid – це своєрідна українська правнича Вікіпедія, що містить 1400 повноцінних консультацій за зверненнями клієнтів системи БПД, які постійно актуалізуються.

«Зовсім скоро настане час, коли ви робитимете свій вибір у професії, будете знаходити себе в праві. Обираючи свої цінності, орієнтири, маєте знати, що існують в державі сучасні та модернові інституції, які працюють заради захисту прав людей. Серед них і – система безоплатної правової допомоги», – звернувся до молоді директор Координаційного центру.

18.10d4 min


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.