Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

У Верховній Раді відкриється фотовиставка «Правова допомога поруч»

Деталі

12.11.2019 fotovustavka minЗ 12 до 15 листопада у Верховній Раді України проходитиме фотовиставка «Правова допомога поруч». Офіційне відкриття виставки відбудеться 12 листопада о 09:40 в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5).

На виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — клієнти, насамперед представники та представниці соціально вразливих категорій населення.

Створена в Україні система безоплатної правової допомоги є однією з найбільш розгалужених і прогресивних у світі. Це понад 500 офісів в усіх регіонах країни, де люди можуть отримати правову консультацію, скористатися послугами адвоката. Починаючи з 2013 року понад 2 мільйони українців звернулися за безоплатною правовою допомогою.

На світлинах відображені різні можливості отримати безоплатну правову допомогу. Насамперед, це прийом громадян у центрах та бюро правової допомоги. Також презентовано організацію роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до правової допомоги, у тому числі у бібліотеках та військових госпіталях, геріатричних будинках та будинках-інтернатах, слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, а також за місцем проживання маломобільних клієнтів. На світлинах представлена робота єдиного контакт-центру, який у тому числі надає правові консультації. Окрема увага приділена правопросвітницьким заходам для дітей, молоді, жителів віддалених населених пунктів тощо.

Вхід за картками акредитації.

 

Фотовиставка створена за підтримки українсько-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook                YouTube YouTube        

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.