Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Сервіс PravoSud стане помічником для фахівців системи БПД

Деталі

02.12PravosudФахівці системи надання безоплатної правової допомоги отримали доступ до бази даних системи PravoSud. Це передбачено меморандумом про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та компанією «Правосуд».

Юристи та адвокати системи БПД отримали зручний інструмент для пошуку документів та судової практики, їх аналізу, перегляду даних з різних реєстрів та моніторингу судових справ.

«Гравці ринку долучаються до соціальних сервісів держави: надання безоплатної правової допомоги найбільш незахищеним верствам населення тепер отримає потужну підтримку від компанії «PravoSud». Соціальна відповідальність бізнесу – обов'язкова складова розвитку економіки багатьох розвинутих країн. Чимало сервісів з правової допомоги спирається там на підтримку саме приватних компаній. Приємно, що в Україні теж зростає розуміння того, що розвиток країни спирається не лише на фінансову, а й соціальну стабільність», – наголосив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

База документів у системі пошуку та аналізу судової практики PravoSud безперервно зростає, і до кінця міститиме весь обсяг реєстру судових рішень. Зараз у реєстрі є понад 80 млн документів. PravoSud допомагає знайти корисну інформацію за лічені хвилини. Наприклад, отримати дані про те, як той чи інший суддя розглядає ту чи іншу категорію справ, його практику правозастосування. Результати пошуку і подальшого аналізу надаються користувачам в простій і наочній формі – графіки, таблиці. Це ще одна перевага аналітичної системи – візуалізація юридичних даних.

Серед напрямів співпраці Координаційного центру з надання правової допомоги та компанії «Правосуд» – обмін інформаційними, аналітичними та іншими матеріалами, у тому числі розміщених на веб-ресурсах.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.