Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

У Києві запрацювало нове бюро правової допомоги

Деталі

03.12.2019   byro (2)Ще одне бюро правової допомоги з’явилося у Києві. Відсьогодні воно працює у приміщенні Київської міської ради профспілок за адресою вул. Стрітенська, 15.

«За захистом трудових прав звертаються 5% клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Дуже часто з юридичними питаннями люди звертаються також до профспілок. Тому ми вирішили консолідувати зусилля по захисту прав громадян і відкрити бюро правової допомоги у приміщенні профспілок», – зазначив заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

03.12.2019   byro (1)

Кожна людина, яка звертається до однієї з галузевих організацій профспілок Києва, матиме можливість зайти до бюро та отримати первинну та вторинну правову допомогу. Так само клієнт системи надання безоплатної правової допомоги, якщо він є членом профспілки, матиме можливість вирішити інші питання, звернувшись до однієї з профспілкових організацій, що знаходиться у цьому самому приміщенні.

03.12.2019   byro (4)

Особливо багато звернень щодо захисту трудових прав громадян очікується у зв’язку з прийняттям нового Трудового кодексу України. Відповідно до доручення Президента, Кабінет Міністрів має до 31 грудня цього року розробити та внести на розгляд Верховної Ради проєкт Трудового кодексу, який має сприяти лібералізації трудових відносин та наблизити законодавство про працю до сучасних вимог. Отже, слід очікувати, що виникне багато питань у галузі трудового законодавства.

За правовою допомогою з питань трудового права та інших можна звернутися до бюро правової допомоги за адресою вул. Стрітенська, 15 з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 год.

03.12.2019   byro (3)

Бюро, що знаходиться у приміщенні Київської міської ради профспілок, вже третє у столиці. На початку листопада запрацювало Правобережне київське бюро правової допомоги (у приміщенні Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. Островського за адресою Печерський узвіз, 5). У перший же день роботи по правову допомогу звернулося п’ять клієнтів. Тепер щодня до бюро приходить 10-15 осіб.

«Останнім часом багато звернень від ветеранів війни щодо переукладання договорів оренди земельних ділянок. Серед поширених питань – як правильно скласти заявку на пільгове кредитування житла. Але традиційно на першому місті – питання соціального захисту», – розповів виконувач обов’язків керівника Правобережного київського бюро правової допомоги Євген Рибак.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.