Деталі

ЗДРИЛЮК Світлана Григорівна

Начальник управління стратегічного планування та фінансів

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: (044) 486-71-06

Народилася 11 жовтня 1971 року в Донецькій області.

У 1994 році закінчила з відзнакою Одеську національну академію зв’язку ім. О.С. Попова.У 2014 році здобула другу вищу освіту: закінчила з відзнакою Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «управління суспільним розвитком»Має досвід роботи у державному секторі економіки та 8 річний стаж державної служби. У 2008 році входила до складу делегації України та брала участь у 24-му Конгресі Всесвітнього поштового союзу (м. Женева, Швейцарська Конфедерація). 

За вагомі особисті досягнення у інформаційній та видавничій сферах, сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджена Почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення України (2009 р.). Нагороджена також Почесною грамотою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (2011 р.), Подякою Головного управління державної служби України (2011 р.).

З лютого 2015 року працює у Координаційному центрі з надання правової допомоги.

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.