31243253436КОЗИРЄВА Фаїна Володимирівна

Начальник управління комунікацій

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: (044) 486-71-06

Має значний досвід роботи у сфері державної служби, зв’язків з громадськістю, видавничої справи та редагування.

Брала участь у підготовці нормативно-правових актів та інших документів у сфері державної служби та взаємодії з громадськістю, випуску державних друкованих засобів масової інформації, забезпеченні інформаційно-комунікативної активності, проведенні комунікативних заходів за міжнародної участі, організації всеукраїнських конкурсів. Має навички підготовки та супроводу видань на усіх стадіях виготовлення, складання авторського тексту різних стилів і жанрів, літературного редагування та виготовлення оригінал-макетів, зокрема видань, презентованих на урядовому рівні.

Закінчила із відзнаками Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет та Українську академію друкарства.

Працювала головним редактором видавництва «Абетка» та випусковим редактором поліграфічного підприємства «Бланк-прес», пройшла шлях від головного консультанта до начальника відділу Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, долучалася до проектної та громадської діяльності.

Нагороджена подякою (2010), грамотою (2013), почесною грамотою (2016) Національного агентства України з питань державної служби, подякою ЦК профспілки працівників державних установ (2011), подякою Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (2012).

До команди Координаційного центру з надання правової допомоги приєдналася з лютого 2017 року.

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.