Деталі

MeredovaМЕРЕДОВА Ганна Хаджикуліївна

Начальник управління правового аналізу та експертизи

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: (044) 486-77-45

Народилася 26 січня 1979 року в Житомирській області.
У 2001 році закінчила Інститут адвокатури при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, спеціальність “правознавство”, спеціалізація “цивільне право”.

З 8 січня 2003 року до 21 квітня 2008 року працювала у Міністерстві юстиції України на посадах провідного спеціаліста, головного спеціаліста та заступника начальника відділу з питань соціального та трудового законодавства Департаменту державної реєстрації нормативних актів.

22 квітня 2008 року призначена у порядку переведення на посаду головного спеціаліста сектору законодавства з соціальних та гуманітарних питань відділу правового аналізу та експертизи Управління правового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України. У зв’язку із зміною структури Секретаріату у 2011 році була переведена на посаду головного спеціаліста відділу кримінального, адміністративного законодавства та законодавства з соціальних та гуманітарних питань Департаменту юридичного забезпечення.

У 2011 році проходила професійне стажування у Республіці Польща: в Департаменті закордонних справ, Департаменті скарг, пропозицій та обслуговування Ради у справах біженців, Департаменті Комітету Ради Міністрів, Департаменті Ради Міністрів, Юридичному департаменті, Департаменті парламентських справ Канцелярії Прем’єр-міністра, а також в Бюро Генерального директора та в Бюро уповноваженого Голови Ради Міністрів у справах міжнародного діалогу Канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща.

Отримала Почесну грамоту Міністерства юстиції України (2005 рік) та Подяку Прем’єр-міністра України (2011 рік).

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.