Розпочато реалізацію ініціативи #ЧеснаПлатіжка

Деталі

chesnaplatijka banerМіністерство юстиції розпочало роботу з інформування громадян про граничні тарифи на тепло та гарячу воду, які затвердив Кабмін 26 червня. Відповідні постанови були розроблені Мін’юстом з метою захисту українців від свавілля комунальників та бажання монополістів нажитися на людях. 

Уряд прийняв постанову для врегулювання ціни на гарячу воду по всій Україні, яка встановлює: 

• фіксовану вартість тепла у розмірі 1400 грн; 
• максимальний тариф на гарячу воду - 83 гривень за м3 для осель з рушникосушарками та 75 гривень за 1 м3 – у разі відсутності сушарок.

За попередніми оцінками зниження тарифів по всій країні становитиме близько 14%, а в окремих містах 40%.

Закликаємо громадян звертатися до місцевих центрів з надання безоплатної воринної правової допомоги та бюро правової допомоги у разі подальшого отримання ними несправедливих платіжок за тепло із завищеними тарифами, а також до єдиного контакт-центру системи БПД - 0 800 213 103.

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ПЕРЕРАХУНКУ ЦІНИ НА ОПАЛЕННЯ

Звернення про виконання рішення Уряду щодо перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення з урахуванням граничних цін/тарифів на зазначені послуги

Звернення щодо приведення цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР ПОСЛУГ

 

 

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.